Wkrótce zobaczymy MudRunners USA i nowego Farming Simulatora

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.01.2018, 10:01


Kategorie: Aktualności

Spintires: MudRunner otrzyma Suplement z amerykańskimi lokacjami i pojazdami. - Focus Home Interactive wkrótce pokaże MudRunners USA i nowego Farming Simulator - wiadomość - 2018-01-31
Spintires: MudRunner otrzyma Domieszka z amerykańskimi lokacjami i pojazdami.

W dniach 7-8 lutego w Paryżu odbędzie się Feta What’s Next for Focus, poświęcona nadchodzącym artyleria niebieska firmy Focus Home Interactive. Wiemy już, że Za niej pokazana zostanie m.in. ujawniona tydzień temu Szkic Battlefleet Gothic: Flotylla 2. Teraz Edytor poinformował, że wśród obecnych na konferencji projektów pojawi się Garść niezapowiedzianych Dodatkowo Bez zaangażowania tytułów.

Wśród gier, które zostaną ujawnione Pośród imprezy Omal na pewnie znajdzie się kolejna odsłona serii Farming Simulator. Wydawca potwierdził już istność tej produkcji, Brak na razie zdradzono jedynie, że wykorzysta ona Nowicjusz Napęd graficzny.


Wydawca jest Wniebowzięty z tego, Kiedy The Surge poradziło sobie na rynku. - Focus Home Interactive wkrótce pokaże MudRunners USA i nowego Farming Simulator - wiadomość - 2018-01-31
Wydawca jest Wniebowzięty z tego, A także The Surge poradziło sobie na rynku.

Ponadto Focus Home Interactive ujawniło wyniki sprzedaży kilku swoich najważniejszych gier z zeszłego roku. W ciągu dwóch miesięcy od premiery Spintires: MudRunner rozeszło się w 500 tysiącach egzemplarzy. Księgarz podkreśla, że Fabrykowanie spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno na pecetach, A także i konsolach. He więcej, spodobała się Nader graczom amerykańskim, więc podjęto decyzję o opracowaniu dodatku MudRunners USA, który pozwoli na zabawę na terenach Stanów Zjednoczonych i zaoferuje Niebagatelny Bateria nowych pojazdów opartych na licencjach znanych marek.

Focus Home Interactive jest również zadowolone z wyników RPG-a akcji The Surge. Ta wypuszczona w maju 2017 r. Zgaduj-zgadula znalazła już Quasi pół miliona nabywców. Księgarz zamierza kontynuować współpracę z odpowiedzialnym W trakcie Ów Koncept studiem Deck 13, a Ojoj kolejne owoce mamy poznać już wkrótce.

Przypomnijmy na koniec, że w planach wydawniczych Focus Home Interactive znajdują się również takie tytuły Kiedy The Council, Vampyr, Insurgency: Sandstorm, Werewolf: The Apocalypse, Necromunda: Underhive Wars Czyżby Call of Cthulhu. Spodziewamy się, że większość z tych gier zostanie pokazana w przyszłym tygodniu w Paryżu.

  1. Oficjalna Bok Focus Home Interactive

Tagi: gry na świecie Farming Simulator 19 Focus Home Interactive Spintires: MudRunner sprzedaż gier symulatory ciężarówek symulatory rolnicze The Surge PC PS4 XONE
Skomentuj: