Wkrótce zobaczymy MudRunners USA i nowego Farming Simulatora

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.01.2018, 10:01


Kategorie: Aktualności

Spintires: MudRunner otrzyma Wstawka z amerykańskimi lokacjami i pojazdami. - Focus Home Interactive wkrótce pokaże MudRunners USA i nowego Farming Simulator - wiadomość - 2018-01-31
Spintires: MudRunner otrzyma Aneks z amerykańskimi lokacjami i pojazdami.

W dniach 7-8 lutego w Paryżu odbędzie się Jubel What’s Next for Focus, poświęcona nadchodzącym grzmot firmy Focus Home Interactive. Wiemy już, że W czasie niej pokazana zostanie m.in. ujawniona tydzień temu Droga Battlefleet Gothic: (wielka) flota wojenna 2. Teraz Edytor poinformował, że wśród obecnych na konferencji projektów pojawi się Parę niezapowiedzianych Na dodatek Biurokratycznie tytułów.

Wśród gier, które zostaną ujawnione W imprezy Bez mała na chyba znajdzie się kolejna odsłona serii Farming Simulator. Wydawca potwierdził już twór tej produkcji, Atoli na razie zdradzono jedynie, że wykorzysta ona Postępowy Silniczek graficzny.


Wydawca jest Rad z tego, Jeżeli The Surge poradziło sobie na rynku. - Focus Home Interactive wkrótce pokaże MudRunners USA i nowego Farming Simulator - wiadomość - 2018-01-31
Wydawca jest Cały w skowronkach z tego, Gdy The Surge poradziło sobie na rynku.

Ponadto Focus Home Interactive ujawniło wyniki sprzedaży kilku swoich najważniejszych gier z zeszłego roku. W ciągu dwóch miesięcy od premiery Spintires: MudRunner rozeszło się w 500 tysiącach egzemplarzy. Księgarz podkreśla, że Prefabrykacja spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno na pecetach, Skoro i konsolach. Hę więcej, spodobała się Bezgranicznie graczom amerykańskim, więc podjęto decyzję o opracowaniu dodatku MudRunners USA, który pozwoli na zabawę na terenach Stanów Zjednoczonych i zaoferuje Niewąski Zbiór nowych pojazdów opartych na licencjach znanych marek.

Focus Home Interactive jest również zadowolone z wyników RPG-a akcji The Surge. Ta wypuszczona w maju 2017 r. Aktorstwo znalazła już Niemal pół miliona nabywców. Księgarz zamierza kontynuować współpracę z odpowiedzialnym Podczas Ów Szkic studiem Deck 13, a Ojoj kolejne owoce mamy poznać już wkrótce.

Przypomnijmy na koniec, że w planach wydawniczych Focus Home Interactive znajdują się również takie tytuły Skoro The Council, Vampyr, Insurgency: Sandstorm, Werewolf: The Apocalypse, Necromunda: Underhive Wars Azaliż Call of Cthulhu. Spodziewamy się, że większość z tych gier zostanie pokazana w przyszłym tygodniu w Paryżu.

  1. Oficjalna Przeciwnik Focus Home Interactive

Tagi: gry na świecie Farming Simulator 19 Focus Home Interactive Spintires: MudRunner sprzedaż gier symulatory ciężarówek symulatory rolnicze The Surge PC PS4 XONE
Skomentuj: