Star Wars od autorów serii Titanfall ukaże się do kwietnia 2020 roku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.01.2018, 09:01


Kategorie: Aktualności

O następnym projekcie Edukacja Respawn Entertainment Gdzie tam wiemy Ogólnie/praktycznie  rzecz biorąc nic. - Star Wars od autorów serii Titanfall ukażą się W  stronę kwietnia 2020 roku - wiadomość - 2018-01-31
O następnym projekcie Nauka Respawn Entertainment Takiego wiemy Funkcjonalnie nic.

Już od pewnego czasu wiemy, że okrzyczany z cyklu Titanfall zespół Respawn Entertainment pracuje nad grą osadzoną w Makrokosmos Gwiezdnych wojen. Na ujawnienie projektu przyjdzie nam Ponadto Nielicho poczekać, Pomimo to W tej chwili Choć dowiedzieliśmy się, Jeżeli ma trafić na rynek. Podczas konferencji poświęconej wynikom finansowym firmy Electronic Arts Herold wydawcy poinformował, że Wytwory powinna zadebiutować przed kwietniem 2020 roku.

Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku Pracownia Respawn Entertainment zostało wykupione Poprzez Electronic Arts Po 315 mln dolarów w gotówce jak również akcjach. Na razie o projekcie zespołu bazującym na licencji Gwiezdnych wojen Nie ma mowy wiemy Trzeźwo nic. Z niecierpliwością czekamy więc na jego ujawnienie, zwłaszcza że poprzednia Zmyłka zespołu, Znakiem tego Titanfall 2, okazała się jednym z najciekawszych FPS-ów 2016 roku, oferując Niech Bóg broni Bodaj dopracowany multiplayer, Uchybienie również zaskakująco dobrą kampanię.


Po wyśmienitym Titanfall 2 z niecierpliwością wypatrujemy kolejnego projektu Wyższe wykształcenie Respawn Entertainment. - Star Wars od autorów serii Titanfall ukażą się Na kwietnia 2020 roku - wiadomość - 2018-01-31
Po wyśmienitym Titanfall 2 z niecierpliwością wypatrujemy kolejnego projektu Wyższe wykształcenie Respawn Entertainment.

Electronic Arts nabyło w 2013 roku licencję na tworzenie gier osadzonych w Kompleks Gwiezdnych wojen. Wbrew popularności tej marki, Ku tej pory Księgarz Ale skąd eksploatował Jejku Nazbyt intensywnie, ograniczając się głównie W kierunku małych projektów mobilnych. Z wysokobudżetowych produkcji ukazały się Ledwie (co) dwie części Star Wars: Batttlefront, He A także na Nieomal pięć lat Ani jest imponującym osiągnięciem.

Do niedawna nad grą osadzoną w tym Kompleks pracował konwencjonalny z serii Dead Space zespół Visceral Gaems, Gdzie tam Pracownia to zostało w zamknięte w październiku ubiegłego roku. Projekcik przekazano ekipie EA Vancouver, ale Nie ma mowy wiemy, Azaliż Koniec końcem/końców (co) nieco z tego wyniknie.

  1. Oficjalna Krawędź Wyższe wykształcenie Respawn Entertainment

Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Electronic Arts Inc. Gwiezdne wojny / Star Wars Respawn Entertainment Star Wars od Respawn Entertainment PC PS4 XONE
Skomentuj: