Cyberpunkowy Mute z datą premiery, trailerem i plakatem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.01.2018, 09:01


Kategorie: Newsy

W lutym Netflix przygotował dla fanów cyberpunkowych klimatów prawdziwą ucztę. Już Poza Parę dni na platformie zadebiutuje wyczekiwany Film Altered Carbon, a Garść tygodni później otrzymamy także możliwość obejrzenia filmu Mute. Ujawnienie jego daty premiery zbiegło się z publikacją pierwszego trailera i plakatu.


Kolorystyka filmu nawiązuje Na takich klasyków Kiedy Blade Runner. - Cyberpunkowy Mute z datą premiery, trailerem i plakatem - wiadomość - 2018-01-31
Kolorystyka filmu nawiązuje Ku takich klasyków Kiedy Blade Runner.

Akcja Mute przeniesie nas czterdzieści lat w przyszłość, W stronę futurystycznego Berlina, w którym oniemiały barman wyruszy na poszukiwania swojej zaginionej dziewczyny, skrywającej pewne mroczne tajemnice. Wyreżyserowana i wymyślona Wskutek Duncana Jonesa (Kod nieśmiertelności, Warcraft) Przedstawienie dzielić ma świat z pierwszym, Nadzwyczaj Nie ma sprawy przyjętym obrazem tego twórcy – Moon.

W rolach głównych wystąpią Alexander Skarsgard (Eric Northman z Czystej krwi, tytułowy Postać Tarzana: Legendy), Paul Rudd (superbohater Ant-Man w filmach Marvela), Justin Theroux (role w Inland Empire i Mulholland Drive Davida Lyncha) i Seyneb Saleh, dla której będzie to pierwsza Pole w głośniejszym filmie. Mute na Netfliksie zadebiutuje 23 lutego 2018 roku. Poniżej przedstawiamy Konwencjonalny Ogłoszenie obrazu:

Cyberpunkowy Mute z datą premiery, trailerem i plakatem - komentarz #2


Tagi: kino i TV Duncan Jones filmy Mute / Bez słowa Netflix trailery (filmy)
Skomentuj: