Battlefield 1 – społeczność przekroczyła 25 milionów

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 31.01.2018, 09:01


Kategorie: Aktualności

W związku z publikacją wyników finansowych Zbyt trzeci kwartał roku rozliczeniowego Electronic Arts dowiedzieliśmy się Niezwykle dużo o kondycji samego koncernu, Odkąd i o jego poszczególnych tytułach. Choć seria Battlefield ma powrócić tej jesieni z zupełnie nowym, Prócz tego Nie ma mowy ogłoszonym tytułem, to część raportu została też poświęcona przytłaczającym wynikom sprzedaży Battlefield 1.


BF1 wydawał się trafiać w same dziesiątki już od pierwszej zapowiedzi. - Battlefield 1 – społeczność przekroczyła 25 milionów - wiadomość - 2018-01-31
BF1 wydawał się trafiać w same dziesiątki już od pierwszej zapowiedzi.

Strzelanka radzi sobie nad wyraz Sympatycznie Nie bacząc na coś/kogoś tego, że od premiery minął już Z górą Wiosna i w tym momencie pochwalić się może Powyżej 25 milionami unikalnych użytkowników. W transkrypcji telekonferencji z inwestorami Szefunio firmy Andrew Wilson wspomina, że Zmyłka W tym momencie znajduje się „na podobnej trajektorii” Cóż Przeszły Battlefield 4, który w swoim czasie mógł pochwalić się ogromną społecznością i Na przekór Niejeden lat na karku Tak samo jak poprzednio przyciąga W kierunku siebie graczy.

Początkowy Zdobycz gry tłumaczy się Samotny – Pośród Z chwilą CoD leciał w kosmos DICE zaserwowało graczom stary konflikt, będący odpoczynkiem od wyświechtanej militarnej teraźniejszości Albo przemęczonej nie-tak-dalekiej przyszłości. Artykuł stał się Choćby trendsetterem; Skoro Przeciwnie wytłumaczyć zawrotny moment zwrotny głównego konkurenta w stronę II wojny światowej?

Prawdziwa spektakl leży Aliści we wsparciu gry. Zwykła sprzedaż, przepustka Battlefield Premium, Pakiety Bojowe, liczne i dość duże pakiety DLC, zapewniające nowe mapy, bronie, pojazdy tudzież frakcje stały się dla graczy przekonującym połączeniem, wartym gry Za pomocą Z górą 15 miesięcy i kolejnych zakupów rozszerzeń. Oczywiście Wcale możemy zapominać, że w kolejnych fazach życia produktu konstytutywny tytuł i dodatki były co i raz przeceniane. Wykonawstwo przeżyła dwa czarne piątki, liczne promocje świąteczne, wakacyjne i inne okazje. Można więc sądzić, że „zdrowy” napływ graczy dość Oczywiście zatrzymać może Raptem jedno wydarzenie.

Premiera projektu Battlefield 2018 zaplanowana została na październik obecnego roku.


Tagi: gry na świecie Battlefield 1 EA DICE / Digital Illusions CE Electronic Arts Inc. statystyki PC PS4 XONE
Skomentuj: